Sesja wizerunkowa Pana Jarka

W ubiegłym tygodniu mieliśmy ogromną przyjemność gościć na wizerunkowej sesji fotograficznej Pana Jarka Mergnera, znanego z serialu “Chłopaki do wzięcia”. W tym artykule znajdziesz krótki opis sesji oraz wiele zdjeć “od kuchni” jak również rezultaty naszej współpracy.

Dobór właściwego makijażu na sesję fotograficzną

Sesja zdjęciowa jest zazwyczaj bardzo emocjonującym i ważnym przeżyciem dla osoby fotografowanej. Często staje się spełnieniem marzeń skrywanych gdzieś na dnie serca i odkładanych na bliżej nieokreślone “potem”. Dlatego wokół sesji fotograficznej rodzi się tak wiele wątpliwości, które staramy się rozwiewać podczas rozmowy z modelką w trakcie ustalania szczegółów sesji.

Odkryj swoje piękno

Mija dzień za dniem, a Ty ciągle stawiasz siebie na ostatnim miejscu. Najpierw dom, praca, dzieci, szybkie zakupy, potem kolacja i padasz ze zmęczenia zapominając nawet o wsmarowaniu nowego kremu na noc do twarzy. Nie masz na nic czasu, siły ani ochoty. Coraz rzadziej patrzysz w lustro, żeby nie popsuć sobie humoru nową zmarszczką czy siwym włosem. Czasem zastanawiasz się, co się stało z tą wesołą, piękną dziewczyną, którą niedawno byłaś?Ona nadal w Tobie jest, a my zrobimy wszystko, by ją wydobyć na wierzch!

Co warto wiedzieć przed sesją ciążową?

Czas oczekiwania na dziecko jest ekscytujący i tajemniczy, ale także niestety ulotny. Z tego powodu wiele kobiet decyduje się uwiecznić na fotografiach swój stan błogosławiony, by potem po wielu latach wspominać te chwile z łezką w oku. W tym artykule dowiecie się, jak należy się dobrze przygotować do sesji ciążowej.

Sesja noworodkowa Wrocław – fotografia bez tajemnic!

Coraz popularniejszym rodzajem sesji studyjnych stają się fotografie noworodkowe, które rozczulają nawet największego twardziela.
Te urocze maluszki mają do dwóch tygodni- to bardzo ważne, ponieważ w tym czasie prawie ciągle śpią, a to z kolei bardzo ułatwia organizację i realizację tego typu zdjęć.

W głowach młodych rodziców rodzi się wiele pytań i wątpliwości odnośnie sesji noworodkowych, dlatego zapraszamy do przeczytania poniższego tekstu, który wszystko wyklaruje.

Jak przygotować się do sesji portretowej

Ilekroć organizujemy sesję portretową na zasadach TFP czy też komercyjnie, zdezorientowane osoby pytają jak odpowiednio przygotować się do wykonania tego typu zdjęć. W odpowiedzi na Wasze potrzeby stworzyliśmy artykuł o charakterze informacyjnym, który pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości w tej z pozoru kłopotliwej kwestii.