Wydawać by się mogło, że w dobie dzisiejszej technologii nie powinno być żadnego problemu w komunikacji międzyludzkiej i w nawiązywaniu nowych znajomości. Niestety teoria czasami mija się z rzeczywistością. Jak się okazuje, jest cała rzesza samotnych osób, takich jak Pan Jarek Mergner z Chłopaków do wzięcia, które w każdy możliwy sposób szukają przyjaźni i miłości.

Kiedy już wszystkie dostępne metody zawodzą, a samotność doskwiera coraz bardziej, niektórzy decydują się na wzięcie udziału w programie telewizyjnym “Chłopaki do wzięcia”.

Jeden z najbardziej lubianych i rozpoznawanych uczestników tego programu jest Pan Jarek Mergner. Pan Jarek zdecydował się na sesję zdjęciową w naszym Studiu fotograficznym z nadzieją, że profesjonalne zdjęcia ułatwią mu poszukiwania wybranki serca.

To świetny pomysł, ponieważ w ogłoszeniach matrymonialnych oraz w internetowych serwisach randkowych to właśnie zdjęcia decydują o tym, czy ktoś zainteresuje się tym konkretnym ogłoszeniem.

Naszą sesję z Panem Jarkiem Mergnerem rozpoczęliśmy od pysznej kawy i wspólnej rozmowy. Ustaliliśmy jak będzie przebiegać nasza współpraca oraz jakie zdjęcia chcielibyśmy stworzyć. Potem przyszedł czas na prasowanie koszul, by na zdjęciach wyszło wszystko idealnie! Chwilę później dopinaliśmy techniczne szczegóły, czyli ustawialiśmy oświetlenie, rozwijaliśmy tła fotograficzne oraz odpowiednie ustawienia kadrów. Cała ta mozolna praca przed właściwą sesją to gwarancja najwyższej jakości uzyskanych fotografii.

To dla nas niesamowite wyróżnienie, ale i również odpowiedzialność, bowiem efekty naszej pracy są oceniane i komentowane przez ogromną ilość fanów Pana Jarka Mergnera. Praca z nim podczas sesji przebiegła w niezwykle przyjemnej i wesołej atmosferze. Pan Jarek jest bardzo miłym, skromnym i zaradnym człowiekiem.  Jako model bardzo chętnie współpracował i zachowywał się przed obiektywem zgodnie z naszymi wskazówkami. Doświadczenie zdobyte przed kamerami programu telewizyjnego pozwoliło mu na swobodne prezentowanie się przed naszymi aparatami. W rezultacie nasza współpraca zaowocowała kilkoma wspaniałymi zdjęciami, które, mamy nadzieję, zwiększą jego szanse na poznanie miłości swojego życia.

Ogromnie dziękujemy Panu Jarkowi za obdarzenie nas tak dużym zaufaniem i przeprowadzeniem sesji w  studiu fotograficznym Leon Lebowski.