Specjalnie z myślą o maluszkach stworzyliśmy osobne studio noworodkowe, gdzie wykonujemy niepowtarzalne pamiątki na całe życie w postaci nietuzinkowych zdjęć. Z ogromną dbałością o szczegóły dopracowaliśmy i wyposażyliśmy to miejsce, by było w nim absolutnie wszystko dla wygody, bezpieczeństwa i komfortu Twojej rodziny.

Dbamy o to, żeby temperatura w pomieszczeniach pozwalała na swobodne rozebranie i przebranie dziecka. Z pewnością nikt tu nie zmarznie! Dodatkowo cały czas ogrzewamy dziecko farelką. W razie potrzeby podgrzania jedzenia dysponujemy podgrzewaczem do butelek i mikrofalówką na zapleczu kuchennym. Do karmienia dziecka przygotowaliśmy specjalny, wygodny fotel dla mamusi. Do przewijania i przebierania maluszka mamy stojący, bezpieczny przewijak z półeczkami na niezbędne przybory higieniczne. Jeśli zapomnicie o mokrych chusteczkach, podkładach,  pampersach czy kremie na odparzenia- wszystko u nas znajdziecie. W tle ciągle słychać “biały szum”, który uspokaja i usypia dziecko, bo podobne dźwięki słyszało w najwspanialszym miejscu na świecie- brzuszku mamusi. Dzięki nim maleństwo czuje się bezpiecznie i swobodnie, mimo zmiany otoczenia.

Za każdym razem, kiedy pani fotograf chce wziąć dziecko na ręce żeby je przebrać, uśpić czy ułożyć do zdjęcia, dezynfekuje dłonie specjalnym antybakteryjnym płynem, żeby nie przenosić bakterii i zarazków na bezbronne ciałko maleństwa. Bezpieczeństwo i higiena na pierwszym miejscu! Właśnie z tego powodu w studiu noworodkowym nie nosimy obuwia, jeżeli jednak macie życzenie zostać w butach, to prosimy o założenie specjalnych “szpitalnych” ochraniaczy.

Ubranka, które oferujemy są wykonane z delikatnych, przyjaznych materiałów, dlatego nie podrażniają skóry, a ich wygląd zachwyca każdego. To Wy wybieracie, w co ma być ubrane dziecko oraz w jakim stylu wykonujemy zdjęcia- mogą być zabawne, nostalgiczne albo pełne czułości i intymności. Wszystko zależy od Waszych preferencji i oczekiwań. W naszej studyjnej garderobie znajdziecie sukieneczki, spódniczki, spodenki, body, owijki, opaski na głowę, czapeczki, ręcznie robione przebrania i wiele, wiele dodatków. Dysponujemy mini-mebelkami, drewnianymi łóżeczkami, misami, koszami, wielką pufą bean bag ze stelażem i wszystkim, o czym tylko można pomyśleć w związku z sesją noworodkową.

Dzieciątko zawsze leży na przyjemnym w dotyku, delikatnym materiale, by mogło bez przeszkód rozkoszować się swoją aktualnie ulubioną czynnością, czyli drzemką.  Do wykonania zdjęć używamy możliwie najłagodniejszego oświetlenia, by nie męczyć maleństwa agresywnymi błyskami lamp.

Jako rodzice, doskonale rozumiemy Wasze wątpliwości i pytania, ale możecie być pewni, że zrobimy absolutnie wszystko co w naszej mocy, by Wasze malutkie Cuda nawet nie zorientowały się, że są fotografowane.

Warto wiedzieć