Oddajemy do Twojej dyspozycji  190m2 przestrzeni studyjnej, znajdującej się na II piętrze kamienicy w centrum Środy Śląskiej, przy ulicy Legnickiej.

Studio ma wysokość 3,5m, natomiast odejście od fotostref wynosi około 7m, z możliwością jej zwiększenia do 9m. Na jednej ze ścian znajdują się duże okna, umożliwiające fotografowi pracę w świetle zastanym, z możliwością zasłonięcia ich roletami/firanami/.

Główny plan zdjęciowy to: 5mx8m. Do dyspozycji wynajmujących pozostaje około 30 kartonowych teł o szerokości 3m oraz około 10 materiałowych. Studio wyposażone jest również w salę do zdjęć noworodkowych, osobną salę do zdjęć rodzinnych i ciążowych, aneks kuchenny, garderobę, łazienkę, profesjonalne stanowisko do wizażu, stojak na ubrania, telewizor, komputer iMac, WiFi, wygodną sofę i fotele.

Cały lokal studia posiada klimatyzację, co pozwala nam kontrolować temperaturę w każdym z pomieszczeń. Można jednocześnie wykonywać sesję noworodkową (temp. ok. 28oC.), a tuż obok inną sesję z dowolną temperaturą w sali.

Studio posiada wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej!

Dokładamy wszelkich starań, aby studio fotograficzne (do wynajęcia w Środzie Śląskiej), było przyjazne dla osób o zróżnicowanym poziomie doświadczenia fotograficznego, a podczas wynajmu – pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w kwestiach technicznych oraz organizacyjnych.

Zalety wynajmu naszego studia fotograficznego:

  • Studio ma na wyposażeniu zestaw profesjonalnego sprzętu. Do Twojej dyspozycji będą lampy studyjne (błyskowe i stałe), softboxy, oktoboxy, blendy – niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej sesji zdjęciowej i stworzenia wysokiej jakości zdjęć (w sumie ponad 20 różnego rodzaju modyfikatorów świetlnych).
  • Położone jest w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko centrów komunikacyjnych.
  • Możesz dokonać rezerwacji sali poprzez email lub kontakt telefoniczny.
  • Studio wyposażone jest w przytulną strefę odpoczynku.
  • Posiada bezpłatne WiFi oraz klimatyzację.
  • Dostępny jest bezpłatny parking, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie studia.
  • Oferujemy bezpłatne konsultacje z obsługi sprzętu – przed rozpoczęciem sesji dla początkujących fotografów.
  • Korzystanie ze studia fotograficznego ułatwiają elastyczne godziny otwarcia.

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem naszego studia serdecznie zapraszamy to kontaktu, tutaj. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.