Kiedy Twoje dziecko niebawem ma  pojawić się na świecie, zaczynasz zastanawiać się nad tym, w jaki sposób zatrzymać na zawsze te pierwsze wspólne chwile. Z przyjemnością zapraszamy Cię do zapoznania się z informacjami dotyczącymi rezerwacji i przebiegu noworodkowej sesji fotograficznej. 

Zaczynamy od rezerwacji sesji

Naszą znajomość zaczynamy od Twojego zgłoszenia na sesję. Warunkiem rezerwacji terminu jest zaliczka w kwocie 30% ceny pakietu. Następnie kontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia konkretnej daty sesji, wyboru kolorystyki i jej stylu. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące zdjęć, doradzamy i podpowiadamy.

Spotkanie w dniu sesji zaczynamy od wypicia pysznej herbaty (a może kawy?) i potwierdzenia uprzednich ustaleń, czyli dopinamy szczegóły sesji noworodkowej na ostatni guzik. Podpisujemy umowę i do dzieła!

Nasze studio

Studio jest bardzo ciepłe, w tle słychać biały szum, nie ma żadnych drażniących zapachów, agresywnych świateł czy kolorów. Dziecko jest karmione przez mamusię tyle razy, ile będzie miało na to ochotę, bo tak naprawdę to ono dyktuje nam przebieg sesji. Umiejętnie dostosowujemy się do faz snu i potrzeb maluszka. Robimy zdjęcia kiedy nam na to pozwala, nic na siłę. Czasem zdarza się, że dziecko akurat tego dnia ma gorszy nastrój, jest płaczliwe, nie zasypia i chce być cały czas przytulone do mamusi. W takim przypadku przekładamy sesję na następny dzień.

Zdjęcia wykonujemy zgodnie z preferencjami rodziców i w stylu, jaki im odpowiada. Jeżeli wyrażacie takie życzenie, to robimy także pełne czułości ujęcia rodzinne będące wspaniałą pamiątką na całe życie.

Zaczynamy sesję

Sesję noworodkową zaczynamy zazwyczaj od kilku stylizacji na ogromnej pufie przeznaczonej właśnie do pozycjonowania noworodków- bean bag. Następnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, realizujemy ujęcia np. w koszach, w drewnianych łóżeczkach, w chustach lub czułych objęciach rodziców. W razie potrzeby w każdej chwili możemy zrobić przerwę na karmienie, przebranie czy usypianie dziecka. Całość sesji przebiega w harmonijny, spokojny sposób, by dzieciątko czuło się bezpieczne i odprężone. Podczas sesji dzieciątko jest usypiane, przebierane i pozycjonowane przez panią fotograf, w tym czasie rodzice mają czas na relaks w wygodnych fotelach obserwując przy tym przebieg sesji.

Jak otrzymasz zdjęcia

Kilka dni po sesji otrzymasz od nas wiadomość email, w której znajdziesz hasło logowania do Twojego portalu na naszej stronie internetowej. Tam dostaniesz wszystkie zdjęcia z sesji z naszym znakiem wodnym. Spośród przesłanych zdjęć wybierasz te, które chcesz byśmy poddali obróbce graficznej. Ich ilość zależy od pakietu, który wybrałaś. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowych ujęć, które wyretuszujemy. Od momentu wyboru zdjęć mija do 3 tygodni zanim wyślemy Ci gotowe zdjęcia po obróbce bez loga ani znaku wodnego, w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej druk na dużym formacie.  Jeśli taka opcja występuje w wybranym pakiecie, otrzymasz wydrukowane zdjęcia o rozmiarze 10x15cm.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy możliwe jest wybranie innej aniżeli studio lokalizacji sesji fotograficznej.

  Oczywiście. Każda sesja może odbyć się w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Należy jednak pamiętać, że największą zaletą studyjnej sesji fotograficznych jest kontrolna nad oświetleniem i środowiskiem w jakim się ona odbywa. Pożądany rezultat może okazać się trudny do spełnienia w środowisku gdzie operujemy jedynie światłem dziennym lub światłem domowym. Należy również liczyć się z dodatkowym kosztem dojazdu fotografa.
 • Czy mogę przyjść na sesję z bliską osobą?

  Jak najbardziej! To świetny pomysł, by poczuć się pewniej przed obiektywem. Będzie nam bardzo miło gościć Cię z osobą towarzyszącą.
 • Gdzie znajduje się studio fotograficzne Leon Lebowski?

  Studio zlokalizowane jest w centrum Środy Śląskiej, około 30 km od centrum Wrocławia. Istnieje możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (busy) lub koleją. Podróż samochodem z Wrocławia zajmuje około 30 minut (w zależności od natężenia ruchu).
 • Ile będzie trwała sesja?

  W zależności od tego jaki będziemy mieli pomysł na zdjęcia, sesja może potrwać od 1,5 do 3 godzin. Oczywiście w międzyczasie będziemy robić przerwy. W studio są dostępne ciepłe i zimne napoje oraz strefa "chilloutowa".
 • Czy możliwe jest otrzymanie wszystkich nieobrobionych zdjęć z sesji fotograficznej?

  Niestety nie, otrzymujesz jedynie wybrane zdjęcia, po obróbce graficznej. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia większej ilości zdjęć.

Warto wiedzieć