Sesje portretowe są z pewnością jedną z ciekawszych kategorii fotografii. Należy pamiętać, że do tego rodzaju zdjęć potrzebne jest nie tylko duże doświadczenie ze strony fotografa portretowego, ale rzecz jasna także zaangażowanie osoby fotografowanej.

Pierwszoplanowym bohaterem sesji portretowej jest bez wątpienia człowiek, podczas kiedy możliwości i techniki jego przedstawienia są ogólnie mówiąc niezliczone. Daje to bardzo szerokie pole dla artystycznej kreacji fotografa, nie wspominając o przygodzie jaką przeżywa modelka tudzież model podczas sesji.

Sesje portretowe ich Przekaz.

Należy pamiętać, że w fotografii portretowej ukazujemy nie tylko wygląd modelki tudzież modela. Staramy się przede wszystkim uchwycić jego cechy osobowościowe poprzez: po pierwsze stosowanie różnych technik świetlnych, po drugie teł fotograficznych, po trzecie odpowiedniego ułożenia ciała.

Fotografia portretowa to przede wszystkim Ty.

Sesja portretowa obejmuje nade wszystko twarz, ale również popiersie, półpostać lub całą sylwetkę. Jest przede wszystkim metodą prezentacji wyglądu zewnętrznego, jednakże niesie ona coś więcej niż tylko zwykły obraz. Za pomocą portretu możemy opowiedzieć Twoją historię jak również podkreślić urodę czy też wykreować nowy wizerunek, tworząc tym samym pamiątkę dla Ciebie oraz Twoich bliskich. Jeśli szukasz sposobu prezentacji swojej (lub bliskiej) osoby czy też pragniesz wykreować wizerunek lub przedstawić w najbardziej naturalny sposób, to portret jest doskonałą opcją dla Ciebie.

Sesje portretowe – Każda jest innA.

Z pewnością nikt nie jest taki sam. Każdy ma inne wymagania i wyobrażenie o własnej osobie, dlatego też przed każdą sesją zachęcamy modelkę(a) do wcześniejszego spotkania się na krótką rozmowę przy kawie czy też herbacie, dzięki czemu poznamy Twoje oczekiwania, i co ważniejsze Twoją osobowość.

Sesje portretowe możemy wykonać w naszym studiu fotograficznym lub w wybranej przez Ciebie lokalizacji na terenie Wrocławia i okolic. Najważniejsze abyś mogła poczuć się swobodnie ale przede wszystkim komfortowo przed obiektywem kamery.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta sesji portretowych (poniżej), jak również do polubienia naszego Facebook fanpage.

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy możliwe jest wybranie innej aniżeli studio lokalizacji sesji fotograficznej.

  Oczywiście. Każda sesja może odbyć się w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Należy jednak pamiętać, że największą zaletą studyjnej sesji fotograficznych jest kontrolna nad oświetleniem i środowiskiem w jakim się ona odbywa. Pożądany rezultat może okazać się trudny do spełnienia w środowisku gdzie operujemy jedynie światłem dziennym lub światłem domowym. Należy również liczyć się z dodatkowym kosztem dojazdu fotografa.
 • Jak mam się przygotować do sesji?

  Indywidualnie omówimy pomysł na sesję, podpowiemy Ci jaki strój będzie odpowiedni. Jeżeli chcesz mieć przed sesją wykonany profesjonalny makijaż, chętnie umówimy na sesję zaprzyjaźnioną wizażystką. Ceny makijażu ustalamy indywidualnie, ale waha on się w okolicach 200 - 250zł.
 • W co mam się ubrać na sesję?

  Szczegóły co do ubioru jak i makijażu uzgodnimy przed spotkaniem. Z pewnością przyda Ci się więcej niż jedna kreacja. Wszystko zależy od naszego pomysłu na zdjęcia.
 • Czy istnieje możliwość wykonania makijażu na miejscu, samemu przez modelkę(a), czy też muszę zamówić makijażystkę?

  Jak najbardziej. Posiadamy w naszym studiu podświetlane lustro oraz garderobę gdzie modelka lub model może wykonać makijaż samodzielnie.
 • Czy spotykamy się wcześniej w celu ustalenia szczegółów sesji?

  Tak, to bardzo ważne, byśmy mogli się lepiej poznać przed zrobieniem zdjęć. Opowiesz nam czego oczekujesz, pomożemy dobrać strój, fryzurę czy też makijaż Razem ustalimy scenerię, a przede wszystkim pogadamy i napijemy się pysznej kawy.
 • Czy mogę przyjść na sesję z bliską osobą?

  Jak najbardziej! To świetny pomysł, by poczuć się pewniej przed obiektywem. Będzie nam bardzo miło gościć Cię z osobą towarzyszącą.
 • Gdzie znajduje się studio fotograficzne Leon Lebowski?

  Studio zlokalizowane jest w centrum Środy Śląskiej, około 30 km od centrum Wrocławia. Istnieje możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (busy) lub koleją. Podróż samochodem z Wrocławia zajmuje około 30 minut (w zależności od natężenia ruchu).

Możesz być także zainteresowany…

Zachowaj na zawsze ten moment, w którym nosisz pod sercem swój skarb. Nie ma cenniejszej i trwalszej pamiątki na całe życie niż pięknie wykonane fotografie. Już dziś zarezerwuj termin swojej sesji.
Podczas sesji beauty/kobiecej – staram się wszystkim Paniom zapewnić komfortową atmosferę i nastrój, aby mogły poczuć się piękne i zrelaksowane i oddać to wrażenie w fotograficzno-artystycznym obrazie.