Ciąża to niezwykły czas, w którym całe dotychczasowe życie wywraca się bez wątpienia do góry nogami. Gdy kobieta staje się matką odkrywa w sobie niezmierzone pokłady cierpliwości jak również troski o drugiego człowieka. Czas magicznych czterdziestu tygodni uczy pokory, a przede wszystkim ogromnej miłości. To nade wszystko czas oczekiwania na cud, przede wszystkim Twój osobisty cud. Zapraszamy na sesje ciążowe Wrocław.

W ramach sesji ciążowej we Wrocławiu pragniemy zaoferować Ci niezacieralne wspomnienia z tych niewątpliwie wyjątkowych chwil.

Kiedy najlepiej zgłosić się na sesję ciążową we Wrocławiu

Na sesję ciążową zapraszamy Cię, gdy brzuszek będzie już okazałych rozmiarów, ale pomimo to Twoje ruchy nadal pozostaną w miarę swobodne (najlepiej między 7 a 8 miesiącem ciąży).

Indywidualnie ustalimy czas czy też miejsce sesji (może się ona odbyć w naszym studiu, w plenerze lub u Ciebie w domu). Z przyjemnością podpowiemy Ci w kwestii ubioru, makijażu, jak również fryzury. W istocie to Ty decydujesz o klimacie zdjęć, a my natomiast zrobimy rzecz jasna wszystko, aby rezultat finalny przerósł Twoje najśmielsze oczekiwania.

Jak przygotować się na sesję ciążową

W naszej studyjnej garderobie znajdziesz piękne, zwiewne suknie, jak również kobiece, koronkowe stroje. Możesz również rzecz jasna zabrać ze sobą to, w czym czujesz się wygodnie (może to być na przykład długi sweter robiony na szydełku lub ulubioną letnią sukienkę?).

Jeśli tylko dzięki temu będziesz czuć się pewniej i swobodniej przed obiektywem, na sesję ciążową możesz oczywiście przyjść z bliską Ci osobą, bowiem im nas więcej, tym weselej!

Przebieg sesjI ciążoweJ Wrocław

Jak każdą sesję ciążową w naszym studiu fotograficznym koło Wrocławia z pewnością rozpoczniemy od przyjemnych pogaduch przy kawie czy też herbacie. To ważne abyś przede wszystkim poczuła się swobodnie, ponieważ Twoje naturalne zachowanie będzie podstawą do udanej sesji ciążowej.

Naszą sesję ciążową rozpoczniemy od pierwszej, wybranej przez Ciebie stylizacji. Jeśli zdjęcia odbywają się u nas w studiu koło Wrocławia będziesz miała do wyboru wiele kreacji.

Sesja odbędzie się w spokojnej atmosferze, przy oczywiście Twojej ulubionej muzyce, tak abyś nie poczuła skrępowania i zmęczenia. W każdej chwili możemy zrobić przerwę, abyś mogła od czasu do czasu odpocząć, napić się czy też podnieść poziom cukru pysznym łakociem 🙂 Wszystko to mamy już dla Ciebie przygotowane, ponieważ bezsprzecznie Twój komfort jest dla nas nade wszystko najważniejszy.

Więcej na temat sesji ciążowej Wrocław

Godny uwagi jest nasz wpis na blogu dotyczący tego, jak najlepiej przygotować się do sesji ciążowej, a w razie jakichkolwiek pytań służymy przy tym wszelką pomocą i radą.

W odróżnieniu od wielu innych studiów fotograficznych, sesje ciążowe wykonywane są przez naszą panią fotograf Monikę, więc nie musisz zatem martwić się o to, że po sali fotograficznej będą kręciły się inne osoby.

Dla wszystkich przyszłych mam, które zdecydują się na sesję w naszym studiu przygotowaliśmy małą niespodziankę, mianowicie zniżkę na sesje noworodkową!

Serdecznie zapraszamy również do polubienia naszej strony na Facebook!

Najczęściej zadawane pytania

 • Czy istnieje możliwość wykonania makijażu do sesji ciążowej na miejscu, samemu przez modelkę?

  Oczywiście, że tak. Serdecznie zachęcamy przyszłe mamy do skorzystania z naszego stanowiska do makijażu. Jest ono wyposażone w wygodny fotel oraz oświetlone lustro.
 • Czy możliwe jest wybranie do sesji ciążowej innej aniżeli studio lokalizacji?

  Oczywiście. Każda sesja ciążowa może odbyć się w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Należy jednak pamiętać, że największą zaletą studyjnej sesji fotograficznych jest kontrolna nad oświetleniem i środowiskiem w jakim się ona odbywa a w przypadku sesji ciążowej zwiększonym bezpieczeństwem przyszłej mamy. Mimo to, jeśli czujesz się na siłach i marzą Ci się zdjęcia w plenerze z chęcią spełnimy Twoje oczekiwania.
 • Czy mogę przyjść na sesję ciążową z bliską osobą?

  Jak najbardziej! To doskonały pomysł, abyś poczuła się pewniej przed obiektywem kamery. Będzie nam zatem bardzo miło gościć Cię z osobą towarzyszącą.
 • Czy zdjęcia są wykonywane przez Panią czy Pana fotografa?

  Dla Twojego komfortu oraz swobody, zdjęcia podczas sesji ciążowej będzie wykonywała Monika - fotograf z wieloletnim. doświadczeniem w tej dziedzinie fotografii.
 • Czy spotykamy się wcześniej w celu ustalenia szczegółów sesji?

  Tak, to bardzo ważne, byśmy mogli się lepiej poznać przed zrobieniem zdjęć. Opowiesz nam czego oczekujesz, pomożemy dobrać strój, fryzurę czy też makijaż Razem ustalimy scenerię, a przede wszystkim pogadamy i napijemy się pysznej kawy.
 • Czy istnieje możliwość zamówienia makijażystki?

  Tak, współpracujemy z dwiema makijażystkami. Jeśli zajdzie taka potrzeba mogę umówić makijażystkę na naszą sesję. Należy jednak pamiętać, że koszt kosmetyczki to około 200 - 250zł zł i ponosi go modelka. W studiu znajduje się dedykowane miejsce do makijażu z podświetlanym lustrem.
 • Gdzie znajduje się studio fotograficzne Leon Lebowski?

  Studio zlokalizowane jest w centrum Środy Śląskiej, około 30 km od centrum Wrocławia. Istnieje możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (busy) lub koleją. Podróż samochodem z Wrocławia zajmuje około 30 minut (w zależności od natężenia ruchu).

Możesz być także zainteresowana…

Sesje noworodkowe od jakiegoś czasu stała się bardzo popularną dziedziną fotografii, bowiem zdjęcia te zatrzymują w pięknych kadrach pierwsze dni życia Waszego maluszka. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą z naszego studia fotograficznego.
Fotografie dziecięce wykonuje się od 3 miesiąca życia w barwnym otoczeniu zabawek, balonów, lub na jednolitym tle. Scenografia i klimat wykonywanych zdjęć są każdorazowo ustalane indywidualnie przed sesją.
Podczas sesji beauty/kobiecej – staram się wszystkim Paniom zapewnić komfortową atmosferę i nastrój, aby mogły poczuć się piękne i zrelaksowane i oddać to wrażenie w fotograficzno-artystycznym obrazie.