Coraz popularniejszym rodzajem sesji studyjnych stają się sesje noworodkowe we Wrocławiu, które rozczulają nawet największego twardziela. Te urocze maluszki mają do dwóch tygodni – to bardzo ważne, ponieważ w tym czasie prawie ciągle śpią, a to z kolei bardzo ułatwia organizację i realizację tego typu zdjęć. 

Dlaczego warto wykonać sesję noworodkową?

Narodziny dziecka to bardzo szczęśliwy, a zarazem stresujący moment dla młodych rodziców. Chcąc utrwalić każdą chwilę rodzice wykonują wiele zdjęć, aby zapamiętać ten czas na dłużej. Zdjęcia wykonane przez rodziców są najczęściej bardzo spontaniczne i mało profesjonalne. Coraz więcej rodziców decyduje się na wykonanie profesjonalnej sesji noworodkowej, która jest w pełni bezpieczna dla maleństwa i dopracowana w każdym szczególe.

Kiedy należy wykonać sesję noworodkową we wrocławiu?

O chęci wykonania sesji noworodkowej warto pomyśleć, zanim dziecko przyjdzie na świat. Wcześniejsza decyzja umożliwi wybór terminu, który będzie najbardziej odpowiedni. Sesja noworodkowa wykonana w profesjonalnym studiu we Wrocławiu to przede wszystkim możliwość doboru odpowiedniego oświetlenia i duży wybór rekwizytów i mebelków do sesji. Zdjęcia wykonane przez specjalistkę są wyjątkowe, a dzięki indywidualnej aranżacji wnętrza dwóch sal do fotografii noworodkowej uzyskamy niepowtarzalne efekty na zdjęciach. Pewne jest, że rzadko który rodzic będzie miał możliwość wykonania podobnej jakości zdjęć we własnym domu (nawet gdy dysponuje profesjonalnym sprzętem).

Ten szczególny czas zasługuje na to, aby być uchwycony w pięknych kadrach, a Monika zadba także o wysoką jakość zdjęć i piękną kolorystykę.

Sesja noworodkowa we Wrocławiu, w studiu fotograficznym zapewnia możliwość wyboru ubranek i dodatków dla dziecka wśród wielu oferowanych, wybór dowolnej inscenizacji oraz kolorystyki zdjęć.

Przebieg sesji noworodkowej

Sesję zdjęciową należy wykonać do 14 dnia życia dziecka, ponieważ dziecko układa się wtedy jak w brzuchu mamy. Naturalna pozycja embrionalna nada zdjęciom szczególny klimat, a pieczę nad ułożeniem dziecka będzie sprawowała pani fotograf.

W pierwszych dniach życia dziecko większość czasu śpi, co pozwoli na swobodne wykonanie sesji. Szukając fotografa warto zapytać ile czasu poświęci na sesję z naszym dzieckiem. Fotograf powinien mieć zarezerwowane około 2-3 godziny na sesję. Zdarzyć się może przecież, że dziecko będzie wymagało opieki ze strony mamy. Taki czas umożliwi w razie potrzeby nakarmienie i usypianie dziecka oraz wykonanie sesji bez pośpiechu.

Przed sesją należy dopytać ile fotografii obejmuje oferta i czy możliwe jest wykonanie ujęć wraz z rodzicami lub rodzeństwem. W niektórych sytuacjach rodzice mogą uznać, że jest zdecydowanie za wcześnie na sesję noworodkową. Wówczas zdecydować się można na sesję niemowlęcą, którą można wykonać do 12 miesiąca życia dziecka.

W przypadku problemów z kolkami fotografowie radzą, aby wykonać sesję niemowlęcą po 3 miesiącu życia. Na sesję należy zabrać smoczek, mokre chusteczki, pieluszki i mleko.

Dlaczego warto wybrać nasze studio na sesję noworodkową we Wrocławiu?

Studio fotograficzne Leon Lebowski mieści się w Środzie Śląskiej, 30 km od serca Wrocławia. W naszym studio to właśnie Wy jako rodzice Maluszka decydujecie o ilości, kolorystyce, tematyce i stylu zdjęć noworodkowych. Każda sesja traktowana jest indywidualnie, ponieważ obydwoje jesteśmy rodzicami i wiemy jak ważne chwile w życiu właśnie przeżywacie. Jeśli macie taką potrzebę możemy wykonać zdjęcia rodzinne z Maleństwem. W naszym studio do dyspozycji mamy niezliczoną ilość dodatków, rekwizytów, opasek na główkę, ręcznie wykonanych ubranek, czapek, owijek i innych rzeczy niezbędnych do wykonywania sesji. Drewniane łóżeczka, mebelki, misy, kosze zapewnią poczucie bezpieczeństwa dziecka podczas sesji, a rodzicom dadzą duży wybór stylizacji.

Zalety sesji noworodkowej w naszym studiu

Aby zapewnić komfort Maluszkowi nasze studio jest ogrzane do wysokiej temperatury, która pozwala na zachowanie dobrego samopoczucia. Specjalnie zaaranżowane studio we Wrocławiu zapewni komfort nie tylko dziecku, ale także Wam jako rodzicom. W tle gra delikatny szum, który uspokaja i  usypia dziecko.

Do dyspozycji rodziców jest przewijak, podgrzewacz do butelek, fotel do karmienia. Ubranka do sesji są wykonane z przyjaznych dla dziecka materiałów, które nie podrażnią delikatnej skóry. Styl ubranek zachwyci każdego, zwłaszcza, że do wyboru jest wiele możliwości. Podczas sesji pamiętamy nie tylko o profesjonalnych kadrach, ale także o bezpieczeństwie Maleństwa. Dziecko zawsze układamy na delikatnym i przyjemnym w dotyku materiale, aby bez przeszkód i wygodnie mogło sobie drzemać. Wykonując zdjęcia zadbamy także o bardzo delikatne oświetlenie, które nie będzie męczyło noworodka.

Jak wcześniej wspomnieliśmy jesteśmy rodzicami dwójki dzieci. Dzięki temu zadbamy o Twoje Maleństwo jak o nasze własne, a sesję wykonamy troszcząc się o ułożenie i wygodę dziecka. W studiu bardzo dbamy o czystość dlatego chodzimy bez obuwia w specjalnych ochraniaczach. Każdorazowo przed wzięciem dziecka na ręce fotograf odkaża dłonie specjalnym delikatnym żelem antybakteryjnym. W naszym studiu pamiętamy, że sesja noworodkowa Wrocław powinna być wyjątkową chwilą dla noworodka i rodziców. Zadbamy o najdrobniejsze szczegóły i zaspokojenie Waszych, a przede wszystkim Waszego Maluszka potrzeb.

Zapewniamy, że otrzymane fotografie będą piękną i profesjonalną pamiątką tego niezwykłego czasu. Dobra jakość zdjęć umożliwi drukowanie ich na dużym formacie

Jeśli zainteresowaliśmy Was sesją noworodkową naszym studiu, zapraszamy do kontaktu na Facebooku lub na stronie. Zapraszamy do naszego studia 30km od Wrocławia!