Dla wielu fotografów noworodkowych początki bywają naprawdę trudne. Mimo tego, że być może jesteś już rodzicem i posiadasz spore doświadczenie w kontakcie z dziećmi, to jednak strach i początkowa niepewność przed wzięciem na ręce kilkudniowego noworodka może przysporzyć wiele problemów. A co jeśli nie masz takiego doświadczenia z dziećmi? Strach się potęguje i w rezultacie niesie ze sobą spore ryzyko.

Jak ćwiczyć fotografię noworodkową.

Do całkiem niedawna był to dość poważny problem. Niejednokrotnie początkujący fotografowie borykali się niepewnością i strachem. I nie chodzi tu jedynie o możliwość pozowania maluszków do sesji ale również przewijanie czy przebieranie.

Fotografowie często poszukiwali rozwiązania poprzez szkolenie się na zwykłych lalkach, które w pewnym stopniu odzwierciedlały wygląd niemowlaka. Dawało to jednak niewielkie rezultaty szkoleniowe. Taka lalka, mimo tego, że może wyglądem przypominać prawdziwe niemowle nie posiada możliwości poruszania stawami w sposób podobny to ruchów niemowlaka.

Lakla StanInBaby®

Lukę w rynku odkryła para młodych fotografów z Kanady, którzy dla potrzeb własnych szkoleń zaprojektowali lalkę, która w możliwościach ruchowych, wadze i wymiarach do złudzenia przypomina prawdziwego niemowlaka.

Nowa, oryginalna lalka Stand in Baby® sprowadzona z Australii dostępna jest do wypożyczenia dla fotografów chcących szlifować swój warsztat sesji noworodkowych.

Lalka ma około 50cm długości, waży 4 kg, a jej zakres ruchów jest dokładnie taki sam, jak prawdziwego dziecka. Tworzywo, z którego jest wykonana nie odbija światła.

Lalkę można wykorzystać w następujący sposób:

  • jako modela do zdjęć noworodkowych
  • do nauki układania, ubierania i owijania dziecka
  • jako modela do warsztatów fotografii noworodkowej
  • by pokazać rodzicom noworodka, w jaki sposób mają trzymać swoje dziecko do zdjęć
  • na zajęcia w szkołach rodzenia

Studio fotograficzne Leon Lebowski jest jedyną oficjalną wypożyczalnią lalki StandInBaby® w Polsce.

Informacje o kosztach wypożyczenia

Cena wypożyczenia lalki 50zł/doba
Minimalny czas wypożyczenia 3 doby
Kaucja zwrotna 2500zł
Odbiór osobisty Wrocław i okolice
Koszty wysyłki 30zł

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wypożyczeniem lalki StandInBaby® zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.