Mija dzień za dniem, a Ty ciągle stawiasz siebie na ostatnim miejscu. Najpierw dom, praca, dzieci, szybkie zakupy, potem kolacja i padasz ze zmęczenia zapominając nawet o wsmarowaniu nowego kremu na noc do twarzy. Nie masz na nic czasu, siły ani ochoty. Coraz rzadziej patrzysz w lustro, żeby nie popsuć sobie humoru nową zmarszczką czy siwym włosem. Czasem zastanawiasz się, co się stało z tą wesołą, piękną dziewczyną, którą niedawno byłaś?

Ona nadal w Tobie jest, a my zrobimy wszystko, by ją wydobyć na wierzch!

Zgłaszając się na kobiecą sesję fotograficzną dajesz sobie szansę, by znów poczuć się piękna i uwodzicielska.

Swoimi umiejętnościami i doświadczeniem sprawimy, że ponownie zapłoną iskierki w Twoich oczach. Nie bój się tego, że nigdy dotąd nie pozowałaś do zdjęć, pomożemy Ci w tym.

Obawa przed umiejętnością pozowania.

Zastanawiasz się, jak wygląda taka sesja, a niewiedza sprawia, że brak ci odwagi aby stanąć przed obiektywem kamery?

Kiedy zgłaszasz chęć udziału w kobiecej sesji fotograficznej ustalamy z Tobą termin i styl zdjęć jaki Cię interesuje. Pomagamy wybrać stroje z Twojej szafy lub polecamy to, co znajdziesz w naszej studyjnej garderobie.

Znajdziesz w nas wsparcie na każdym kroku. Pamiętaj, że sesja fotograficzna to nie tylko błyskające flesze ale przede wszystkim Twoja osoba i poczucie pewności przed obiektywem, które zdobędziesz przy naszej pomocy i miłej atmosferze w studio w ciągu kilku chwil.

Jak przygotować się do kobiecej sesji fotograficznej.

Polecamy, byś dwa dni przed sesją zrobiła peeling twarzy i dobrze ją nawilżyła kremem, by skóra lepiej wyglądała. Porządnie się wyśpij i na dzień sesji zrób sobie wolne, byś była wypoczęta i zrelaksowana. Jeśli potrafisz, zrób makijaż w domu lub u nas, przed sesją. Mamy przygotowane specjalne stanowisko przeznaczone do wykonywania makijażu. Możemy także zaprosić makijażystkę do naszego studia w Środzie Śląskiej. Potrafi ona zdziałać cuda na twarzy kobiety.

Włosy umyj rano przed sesją, by wyglądały świeżo, pomaluj paznokcie i niczego się nie obawiaj. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zadbają o to, abyś wyglądała przed obiektywem naprawdę niezwykle.

Nie musisz się na tym znać, my wszystkiego Cię nauczymy.  Zaufaj nam, a napewno się nie rozczarujesz.

Jeśli jesteś zainteresowana profesjonalna sesją fotograficzną zapraszamy do kontaktu. Studio fotograficzne Leon Lebowski znajduję się w  Środzie Śląskiej, 30km od centrum Wrocławia. I nie zapomnij polubić nas na Facebook!