MONIKA,
fotograf i założycielka studia LEONLEBOWSKI


Miło, że zajrzałeś tu, aby dowiedzieć się o nas nieco więcej. Mamy nadzieję, że znalazłeś się tutaj, ponieważ uwielbiasz twórczą, zrelaksowaną fotografię.

Jako szczęśliwa żona i mama dwójki dzieci doskonale rozumiem, jak ważne jest zatrzymywanie w kadrach ulotnych chwil z życia rodzinnego. Moment, w którym spodziewacie się dziecka, a potem jego pierwsze dni, uśmiechy i grymasy są niepowtarzalne i niestety krótkotrwałe. 

W sferze zawodowej specjalizuję się w fotografii ciążowej, noworodkowej, dziecięcej i rodzinnej. Uwielbiam fotografować kobiety noszące pod sercem swoje dziecko, a kilka tygodni później móc utulać to maleństwo do snu i pozycjonować do pięknych zdjęć. To naprawdę niesamowite doświadczenie! 

Cud nowego życia nieustannie mnie zachwyca i inspiruje do pracy, co odzwierciedla się w ponadczasowych kadrach przepełnionych Waszą wspólną miłością i czułością. Jestem przekonana, że niejednokrotnie będziecie wracać do swoich rodzinnych albumów ocierając ukradkiem łzy wzruszenia. 

Dążenie do perfekcji w swojej dziedzinie pracy traktuję jako priorytet, dlatego każdą wolną chwilę poświęcam na kursy i szkolenia fotograficzne indywidualne oraz grupowe, co nieustannie rozwija mój warsztat i umiejętności.  

Z dumą zapraszam Cię do profesjonalnego studia w Środzie Śląskiej w pobliżu Wrocławia na niezapomniane sesje zdjęciowe.

LEON,
fotograf i retuszer


Odkąd pamiętam fotografia towarzyszyła mi w każdym istotnym momencie mojego życia. Trzymałem aparat w dłoni, by uwiecznić wszystko to, co piękne lecz ulotne.

Wierzę, że ludzie są najbardziej interesującymi stworzeniami na planecie. Choć może brzmieć to nieco banalnie, sądzę, że każdy jest wyjątkowy – ma inny wygląd, osobowość, potrzeby i oczekiwania.

Dobry fotograf jest przede wszystkim dobrym psychologiem. Na naszych sesjach fotograficznych zawsze staram się stworzyć przyjazną atmosferę, aby modele mogli czuć się zrelaksowani i wyglądać bardziej naturalnie, co jest podstawą odzwierciedlenia prawdziwej osobowości na fotografii.

Poza fotografią zajmuję się również od wielu lat grafiką komputerową ze specjalizacją retuszera, więc poza aparatem w naszym studiu spędzam znaczną ilość czasu z komputerem i nowoczesnymi technologiami grafiki komputerowej.

Serdecznie zapraszam wszystkich do naszego studia na niepowtarzalne sesje fotograficzne

Co o nas mówią

Wow!!!! Wymagająca ze mnie osoba ale efekt finalny przerósł moje wyobrażenia.
Szczerze polecam, niezwykle miejsce a sam fotograf pełna profeska.

Aleksandra
o-nas - opinia na temat sesji fotograficznej w studiu Leon Lebowski

Bardzo przestronne, świetnie wyposażone studio w połączeniu z mega profesjonalizmem fotografa daje przepiękne, nietuzinkowe zdjęcia. Jeszcze raz dziękujemy za super podejście i cierpliwość do modeli!

Paulina i Stasio
o-nas - opinia na temat sesji fotograficznej w studiu Leon Lebowski

Współpraca z tak zdolnym fotografem to czysta przyjemność i ciekawe doświadczenie. Duże, przestronne studio, mega profesjonalny sprzęt i luźna atmosfera to naprawdę wyjątkowe połączenie. Jestem ogromnie zadowolona z przebiegu sesji i ze zdjęć, które otrzymałam. Profesjonalizm w każdym calu!
Z całego serca polecam wszystkim współpracę ze studiem fotograficznym Leon Lebowski

Magdalena
o-nas - opinia na temat sesji fotograficznej w studiu Leon Lebowski

Super podejście do ludzi. I robi naprawdę świetne zdjęcia. Polecam z całego serca!

Aleksandra
o-nas - opinia na temat sesji fotograficznej w studiu Leon Lebowski

Nigdy nie spodziewałem się, że zrobienie jednego dobrego zdjęcia zajmuje nawet kilkadziesiąt minut a tak właśnie było w moim wypadku. Profesjonalne dobranie i ustawienie światła dobranie pozycji ciała na zdjęciu aby wyszło idealnie. Pełen profesjonalizm, dokładność oraz pasja fotografa. Warto jest mieć chociaż jedno właśnie takie zdjęcie. To nie są zwykłe zdjęcia cykane smartfonem, zrozumiecie jak zobaczycie. Gorąco POLECAM, na pewno wrócę po więcej.

Olek
o-nas - opinia na temat sesji fotograficznej w studiu Leon Lebowski

Bardzo polecam, milutka atmosfera jak i fotograf, zdjęcia cudne!

Natan
o-nas - opinia na temat sesji fotograficznej w studiu Leon Lebowski

Zalety współpracy

Nasza filozofia

Dobre zdjęcie – to takie, na którym została uchwycona emocja chwili. Momenty mijają szybko i bezpowrotnie. Fotografię możecie zachować na zawsze.

Fotografia to zatrzymywanie w kadrze ulotnych radości, zabawnych sytuacji i chwil pełnych wzruszeń. To przecież wspaniałe opowieści Waszego życia. Uwielbiamy układać w albumy barwne foto-historie z niewielkiej części Waszego czasu, którym postanowiliście się z nami podzielić. Jesteście dla nas wielką inspiracją i natchnieniem.

Profesjonalizm usług

Praca fotografa – to nie tylko wiedza techniczna oraz ostre kadry. To również terminowość, stworzenie dobrej atmosfery, dbałość o szczegóły oraz rzeczowość i profesjonalizm, którego niewątpliwie oczekujecie. Dla nas – najcenniejsza jest relacja z Wami i to abyście byli usatysfakcjonowani.

Zapewniamy wszystkie wymienione wyżej aspekty współpracy, poparte wieloma pozytywnymi referencjami.

Indywidualne podejście

Do każdego projektu artystycznego przygotowujemy się indywidualnie. Nigdy nie działamy schematycznie. Najważniejszym dla nas elementem przygotowań jest czas poświęcony na poznanie preferencji Klienta. Właśnie w takich chwilach możemy bliżej Was poznać oraz zgłębić Wasze oczekiwania i gusta. To wspaniały moment, aby wzajemnie odnaleźć wspólną drogę i sprawdzić czy uda nam się podążyć w tym samym kierunku i zrealizować wspólny fotograficzny cel.

To obopólne poznanie ma niesamowity wpływ na późniejszy przebieg naszej współpracy. Na fotografiach widać wówczas wzajemne zaufanie i sympatię. A więc… zapraszamy na kawę!

Bez skrępowania i stresu – przyjedź do naszego studia! Przygotuj pytania! Udzielimy odpowiedzi na każdą Twoją wątpliwość.

Technologia i jakość

W zawodzie fotografa ważny jest zarówno talent i wyczucie smaku – a także profesjonalnej jakości sprzęt fotograficzny oraz oświetleniowy.

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie (cyfrowe lustrzanki wielkoformatowe marki Canon), zapewniającym wspaniałą jakość obrazu oraz technologię bezpieczeństwa zapisu i przechowywania danych.

Doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas wielu fascynujących sesji zdjęciowych oraz szkoleń.

Świetne ceny

Korzystając z naszej oferty w zakresie fotografii oraz wynajmu studia, otrzymujesz usługi odznaczające się wyśmienitą relacją jakości do ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z moją ofertą oraz do składania zapytań dotyczących szczegółów współpracy.

Reporterskie, męskie spojrzenie

Naszą rolą jest zatrzymać w kadrach zarówno Twoją historię jak i jej detale, które z czasem mogą zatrzeć się w Twojej pamięci.

Jesteśmy pewni, że nasz styl i fotografie sprawią, że po latach będziesz wracać do nich z wielką radością i sentymentem.

Wybierz Swoją Sesję